NAŠE SLUŽBY

Nabízíme kvalitní služby po území hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Veškeré bezpečnostní služby zajišťujeme našimi kmenovými zaměstnanci a proto jsme schopni garantovat nejvyšší kvalitu i požadovanou úroveň. Pracujeme chytře, systematicky a efektivně. Jsme hrdí na to, že naši klienti s námi zůstávají 10 let i více.

"Základem naší práce, je kvalitní péče o naše zaměstnance. Díky tomu se můžeme pochlubit minimální fluktuací."
Radek znamenáček
Jednatel společnosti

detektivní služby

Naše bezpečnostní agentura nabízí detektivní činnost, která spočívá v získávání informací o fyzických či právnických osobách a o skutečnostech, událostech a dějích, v zájmu jiných fyzických či právnických osob.

Veškerá detektivní činnost je prováděna diskrétně po dobu nepřetržitého výkonu, tj. 24 hodin denně.

fyzická ostraha

Zajišťujeme vnitřní i vnější fyzickou ostrahu objektů a ochranu majetku. Ostraha je vykonávána podle směrnice, která je zpracována na základě požadavků klienta, jejímž cílem je pokrýt všechna bezpečnostní rizika, zabránit případnému nežádoucímu vniknutí do objektu, krádeži nebo cílenému poškození majetku.

Bezpečnost objektů je rovněž zajištěna pravidelnými obchůzkami pracovníky ostrahy, které jsou online monitorovány, aby byla zajištěna maximální spolehlivost výkonu ostrahy a ochrana majetku.

ochrana majetku

Zajistíme monitoring vozidel a monitoring všech vchodů, východů, budov či parkovišť. Plnění podmínek a způsobu ochrany majetku klienta samozřejmostí.

Mezi naše poskytované služby patří také ostraha rezidenčních oblastí, například bytových bloků. Jde zejména o prevenci trestné činnosti, kdy pracovník ostrahy svou přítomností zabraňuje nejen výtržnostem, rušení  nočního klidu, ale i majetkové trestné činnosti. Bezpečnost objektu je zajištěna pravidelnými monitorovanými obchůzkami pracovníky ostrahy.

úklidové služby

Zajišťujeme pravidelné, ale i jednorázové či generální úklidy výrobních prostor, veřejných a administrativních budov, bytových komplexů, kanceláří, firem, ale také úklidy bytů a rodinných domů. Úklidové služby mohou probíhat dle harmonogramu na přání zákazníka.

Úklidy provádíme po pečlivé konzultaci a dle požadavků klienta, ze kterých vyplyne četnost a doba úklidů, kdy se budou tyto práce provádět.

preventivní požární hlídky

Úkolem preventivní požární hlídky je dohlížet na dodržování předpisů o požární ochraně a v případě vzniku požáru provést nutná opatření k záchraně ohrožených osob, přivolat jednotku požární ochrany a zúčastnit se likvidace požáru.

Právnické osoby a podnikající fyzické osoby zřizují preventivní požární hlídky:

  • v prostorách s nejméně třemi zaměstnanci, ve kterých provozují činnosti se zvýšeným požárním nebezpečím nebo s vysokým požárním nebezpečím.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

info@ilmasz.cz

Tel.: +420 775 000 087

ILMASZ SPOL. S R.O.

IČO: 25714651

Na Spáleništi 72, Kamenné Žehrovice